Faeworld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Faeworld

.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Къщата на Ендбеле
Влад Дъбоствол Icon_minitimeВто Юли 02, 2019 5:04 am by Ендбеле Дуаса

» Търся си другарче за РП...
Влад Дъбоствол Icon_minitimeСъб Яну 09, 2016 10:31 pm by Ендбеле Дуаса

» Бланка за попълване
Влад Дъбоствол Icon_minitimeНед Дек 13, 2015 2:40 pm by SharpEye

» Спамче.....
Влад Дъбоствол Icon_minitimeЧет Авг 22, 2013 7:10 am by Ezekiel Levi

» Градската библиотека
Влад Дъбоствол Icon_minitimeВто Авг 20, 2013 3:47 pm by Ezekiel Levi

» Раздаване на мисии
Влад Дъбоствол Icon_minitimeПон Авг 19, 2013 7:18 am by Висения.

» Аватара или Подписа
Влад Дъбоствол Icon_minitimeПон Авг 19, 2013 5:08 am by Висения.

»  Опишете настроението си с емотикон/и.
Влад Дъбоствол Icon_minitimeПон Авг 19, 2013 5:07 am by Висения.

» Висения.
Влад Дъбоствол Icon_minitimeНед Авг 18, 2013 10:55 pm by Висения.

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Гласувайте
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт RealTop.net

 

 Влад Дъбоствол

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
venolius

venolius


Брой мнения : 4
Join date : 01.08.2013
Age : 33
Местожителство : Фрелйорд

Влад Дъбоствол Empty
ПисанеЗаглавие: Влад Дъбоствол   Влад Дъбоствол Icon_minitimeЧет Авг 01, 2013 1:03 pm

Здравейте, казвам се Дъбоствол, Влад Дъбоствол. На 24 Юли навърших своите 424 години като баку. Сякаш беше снощи онази прохладна нощ сред градините на Токио , когато някакви здравеняци и някакви откачалки ме бяха отвекли в едно старо мазе в една още по-стара канализация и ме бяха попитали светъл или тъмен фей искам да бъда. Нещо не ме биваше да бъда лошо момче и затова избрах да бъда светъл.
От тогава насам се скитам из света в търсене на качествена манга, аниме и анимации. Ако щете вярвайте, но това е адски трудно търсене особено, ако си фей в моето положение... Какво е моето положение ще попитате, ами аз съм баку, това означава, че изяждам сънища и кошмари за да се поддържам. Сигурно се чудите как става, ами метода е много прост: хващаш здраво с едната ръка челюста и дърпаш надолу а с другата държиш контра притискайки слепоочието, останалото са две срещуположни прозявки и тъмни стружки, който аз поглъщам. Няма да ви лъжа имам хубав апетит и затова следвах психология в своите младини при едни от най-добрите психолози в Стария свят: Джордж Брет, Доротеа Рос, Зигмунд Фройд и редица други откачалки, които имаха за цел да уточнят кой може да бъде класифициран като откачалка... Образованието ми като психолог ми даде достъп до едни от най-болните умове, коiто човечеството е имало нещастието да познава, но толкова по-добре за мен! Ако някой ме попита кой тип кошмар ти е любим, даването на отговор би било трудно, но накрая бих казал -параноята. Кошмар изпълнен с параноя за преследване е като симфония от страх, надежда, безсилие, ярост и накрая винаги свършва с мощен взрив от неподправен ужас. Нещо май се размечтах тук...
Което ми напомня, че трябва да се отбия до личния си психосанаториум, да правилно чухте, имам свой психосанаториум! Писна ми само да сменям градовете в търсене на ново място да се храня и затова отворих свой санаториум за лечение на душевно болни и по-специално - душевно болни престъпници. Едно от любимите ми основни ястия сред пациентите е един свещенник, който избил с картечница цяло кръщене заедно с духовия оркестър, докато самият той бил убеден, че ги благославя със светена вода...
Моля ви не си мислете, че и аз съм откачалка като тези, за които говоря, напротив! Аз съм спокоен и весел баку, обичам да се шегувам и нося на майтап. Малко съм затворен в себе си, но и вие щяхте да бъдете ако виждахте, това, което и аз виждам в умовете на тези около вас. Но пък, ако ги нямаше кошмарите, нямаше и мен да ме има или пък успешния ми бизнес. Как така ще е успешен ли? Ами държавата няма много място за своите неуравновесени граждани и аз помагам както на нея така и на фармацевтичните компании, на които им трябват обекти за тестване на новите си "подобрени" лекарства... Но това ви го казвам под секрет, разбира се. Cool 

Влад Дъбоствол 6425120K


Последната промяна е направена от venolius на Пет Авг 09, 2013 9:56 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Kenzi
Admin
Kenzi


Брой мнения : 546
Join date : 04.01.2012

Влад Дъбоствол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Влад Дъбоствол   Влад Дъбоствол Icon_minitimeЧет Авг 01, 2013 1:09 pm

Одобрен си, само ми кажи как се казва момченцето от лика...
Върнете се в началото Go down
https://faeworld.bulgarianforum.net
venolius

venolius


Брой мнения : 4
Join date : 01.08.2013
Age : 33
Местожителство : Фрелйорд

Влад Дъбоствол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Влад Дъбоствол   Влад Дъбоствол Icon_minitimeПет Авг 09, 2013 9:58 am

Това е Принц Карл Филип от Швейцария.
биография
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Влад Дъбоствол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Влад Дъбоствол   Влад Дъбоствол Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Влад Дъбоствол
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Faeworld :: Герои :: Вашите герои :: Светли-
Идете на: