Faeworld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Faeworld

.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Къщата на Ендбеле
Гората Icon_minitimeВто Юли 02, 2019 5:04 am by Ендбеле Дуаса

» Търся си другарче за РП...
Гората Icon_minitimeСъб Яну 09, 2016 10:31 pm by Ендбеле Дуаса

» Бланка за попълване
Гората Icon_minitimeНед Дек 13, 2015 2:40 pm by SharpEye

» Спамче.....
Гората Icon_minitimeЧет Авг 22, 2013 7:10 am by Ezekiel Levi

» Градската библиотека
Гората Icon_minitimeВто Авг 20, 2013 3:47 pm by Ezekiel Levi

» Раздаване на мисии
Гората Icon_minitimeПон Авг 19, 2013 7:18 am by Висения.

» Аватара или Подписа
Гората Icon_minitimeПон Авг 19, 2013 5:08 am by Висения.

»  Опишете настроението си с емотикон/и.
Гората Icon_minitimeПон Авг 19, 2013 5:07 am by Висения.

» Висения.
Гората Icon_minitimeНед Авг 18, 2013 10:55 pm by Висения.

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Гласувайте
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт RealTop.net

 

 Гората

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Kenzi
Admin
Kenzi


Брой мнения : 546
Join date : 04.01.2012

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Гората   Гората Icon_minitimeСъб Юли 27, 2013 3:51 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://faeworld.bulgarianforum.net
Dyson

Dyson


Брой мнения : 34
Join date : 08.08.2013

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeЧет Авг 08, 2013 3:53 pm

Слънцето бавно залязваше и ръчите му едва успяваха да се прокраднат между листата на дърветата за да осветяват гората.Беше хубава гледка и Дайсън сигурно щеше да й се наслади пълноценно, ако не беше полугол въргалящ се из тревата опитвайки се да закопчае дюкана на дънките си.Той бе прекарал последните няколко часа в пълна отдаденост на животнското у него и точно за това не си вдигаше телефона.Малко мръсничък той тъкмо си обличаше тениската когато се досети да си провери телефона.Явно факта,че си бе крил дрехите в близките храсти докато бе се вижвял в истински вълк, бе причината да има толкова много пропуснати обаждания.Вълчето седна на един камък, преглеждайки кой толкова го е търсел,че не можа да почака няколко часа без него.
Върнете се в началото Go down
Kenzi
Admin
Kenzi


Брой мнения : 546
Join date : 04.01.2012

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeЧет Авг 08, 2013 4:01 pm

Кензи напредваше в гората вдигайки шум и нанасяйки поражения на клетите дървета все едно бе мини торнадо. Нямаше спирка за това дребно пълно с енергия същество решено да намери целта си и да и нарита стегнатия вълчи задник. Това беше безобразие! Не отговори на нито едно от стоте и повиквания и даже се наложи да провери ДжиПиЕса на телефона му. Ако Дайсън бе жив и не беше в беда, то със сигурност бедата щеше да го сполети в лицето на Кензи. Беше си съсипала прекрасните обувчици заради него. А бяха последна бройка от разпродажба. Вече не можеше да си намери такива.
-Дайсън! - изкрещя ядосано дребната брюнетка. - Докарай си вълчия задник тук! Веднага!
Яростта и трошеше клони, риташе камъни и ако имаше как щеше да разкъсва мечки. За щастие мечките в гората се бяха изпокрили или такива просто нямаше, защото тя наистина бе готова да им покаже къде могат да се заврат със сладките се плюшени муцунки.
- Дайсън! Ако си жив, мъртъв си!
Върнете се в началото Go down
https://faeworld.bulgarianforum.net
Dyson

Dyson


Брой мнения : 34
Join date : 08.08.2013

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeЧет Авг 08, 2013 4:09 pm

Гласа на Кензи накара Дайсън бързо да резбере,че е загазил.май щеше да изяде едно две шамарчето съвсем скоро.Той въздъхна тежко и прибра телефона си в дънките си и се зае с по старателното обличане на сифата си тениска.
- Тук съм Кензи!Няма нужда да викаш. - отвърна той осъзнавайки всъщност колко близо до него се намираше тя.
Очите му бързо затърсиха храсталаците за видимо движение защото със слуха си той чуваше чпещите си клонки от нейните стъпки.
- Това е гора, а не някой от нези молове където викаш силно, тук предимно само аз ръмжа, вия и душа.
Брадясалия фей се наведе да завърше връзките на обуквките си докато чакаше Кензи да се яви пред него в цялото си величие.
- Държиш се като някой от лидерите на тъмните.
Върнете се в началото Go down
Kenzi
Admin
Kenzi


Брой мнения : 546
Join date : 04.01.2012

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeЧет Авг 08, 2013 4:16 pm

Кензи се приближи тромаво към Дайсън(ама какво очаквате, това е гора, не е направена за високи токчета). Изчака го да се изправи и започна силно да го удря с юмруци в рамото. По едно време дори го подритваше, не много агресивно, но за това пък ентусиазирано в бедното.
- Глупак! Кретен такъв! Мислех си, че ти се е случило нещо! Идиот! Знаеш ли колко се притесних? Първо Хейл ме отряза, защото имал важна работа... После Бо замина на някаква тайнствена мисия от Трик... - тя още веднъж особено силно вряза малкото си юмръче в гърдите му. - А сега и ти! А-а-а-ау! изпищя болезнено Кензи и започна да разтрива ударената си ръка. - Кащо си толкова твърд дявол да те вземе?!
Момичето демонстративно му обърна гръб и продължи на разтрива нараненото място. Всички я зарязваха. Това че бе обикновен човек не значеше, че носи светеща неонова табелка на врата си "До всички Фей: Игнорирайте ме!"
-Къде беше толкова време? - попита тя, вече малко по-меко.
Върнете се в началото Go down
https://faeworld.bulgarianforum.net
Dyson

Dyson


Брой мнения : 34
Join date : 08.08.2013

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeЧет Авг 08, 2013 4:22 pm

- Как къде бях?Оми правех разли вълчи му работи.Нали знаеш, бягане из гората, душене и дебнене на безащитни зайчета. - каза той като се изправи и се приближи към нея потупвайки я по главата с ръка леко.
- Няма за какво да се притесняваш.Добре съм! А вместо да идваш в тази опасна гора сама, можеше просто да питаш някой от светлите къде съм.
Гласа му беше спокоен докато надничаше люпотино през рамото й за да разбере дали наистина си беше наранила ръката.
- И така и така си тук, дай да се връщаме преди да се е свечерило,че да не стане вечеря на някой мечка.
Върнете се в началото Go down
Kenzi
Admin
Kenzi


Брой мнения : 546
Join date : 04.01.2012

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeЧет Авг 08, 2013 5:27 pm

Кинзи само изсумтя и се дръпна по-далеч от пръстите на върколака.
-Да бе, защото ти си типичен пример за вълк от глутницата! -каза с ирония момичето. Всички знаеха, че Дайсън е вълк единак и не общува много с останалите Фей. Изключение правеха Бо, Трик и Хейл, но напоследък тези тримата си имаха достатъчно работа на главите, така че Вълчо си оставаше пълна загадка. Кенз се вратна демонстративно и тръгна да излиза от гората
-Радвам се, че си жив. Колкото до мечките... Те трябва да се плашат от мен! - тя направи един много изразителен знак размахвайки миниатюрното си юмруче.
-Върви да виеш срещу луната щом искаш. Аз отивам да на концерт на любимата ти група... На който щях да те поканя, но ти видимо не проявяваш интерес.
Момичето тайничко хвърли крадлив поглед назад и по устните и пробягна лека заговорническа усмивка. Обожаваше да дразни Дайсън.
Върнете се в началото Go down
https://faeworld.bulgarianforum.net
Dyson

Dyson


Брой мнения : 34
Join date : 08.08.2013

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeПет Авг 09, 2013 2:19 pm

- Концерт ли?Какъв концерт? - веднага се присламчи лакомо към нея той облизвайки устни и гледайки с интерес вървящата Кензи.
Въпреки,че подозираше,че тя не притежава никкави билети и всичко казано си беше измислица, любопитството му наделя.
- Ще дойда тогава щом ме каниш, а и без това аз привърших за днес с вълчите изпълнения на дивото зове.
С няколко големи крачки той почти успя да я настигне и вървеше плътно зад нея.
- Май плановете ни ще се провалят обаче! - вдигна глава към небето Дайсън оглеждайки голяма група нахални мрачни облаци канеки се да завземат непосвода за да истърсят един хубав порой върху вълчето и бунтарката.
Върнете се в началото Go down
Kenzi
Admin
Kenzi


Брой мнения : 546
Join date : 04.01.2012

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeПет Авг 09, 2013 7:13 pm

На лицето на Кензи разцъфна доволна физиономия, като на нахранена котка. Дайсън подскачаше около нея като подмазващо се куче и целта бе постигната. Девойчето нагло размаха под носа му билетите за концерта на една местна и малко известна банда, която по случайност и двамата харесваха. Тя с удоволствие забеляза блясъка с учите му и тъжното изражение, щом погледна към сгъстяващите се в небето облаци.
- Няма страшна, концерта е в местен рок-клуб. Нали знаеш, евтин алкохол, евтини жени, цигарен дим... точно в твой стил на голям и лош вълк...
Разбира се това не ме вярно и двамата го знаеха. Кенз едвам се сдържа да не прехне при вида на кривата физиономия на Дайсън. Той мразеше такива заведения и се чувстваше не на място, докато малката брюнетка на такива места бе като делфин във вода. Тези долнопробни дупки бяха естественото и местообитание така да се каже.
-Хайде де! Няма да е толкова зле! - подвикна бодро момичето - Аз ще съм с теб да те пазя от лошите лелки, които искат да те притиснат в ъгъла.
Върнете се в началото Go down
https://faeworld.bulgarianforum.net
Dyson

Dyson


Брой мнения : 34
Join date : 08.08.2013

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeПет Авг 09, 2013 7:18 pm

- Добре официално те назначавам за мой личен бодигард да знаеш!Ти те решеваш на коя мацка да пускам кокъл! - засмя се той като гледаше хипнотизирано към билетите които тя размахваше пред него като сочна мръвка.
Той се облиза още по-лакомо и дори леко оголи зъби знайки,че с Кензи нямаше да му е скучно на който и да е било концето или в който и да било то бар.
- Да вървим тогава преди за е заваляло и да пропуснем веселбата. - подкани я той като я задърпа за ръката напред.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Faeworld :: RPG зона :: Околностите-
Идете на: